Diary

I´m still suprised.Really!

13. října 2011 v 17:49 | Adele
První,co musím napsat je to,že SONB se ruší.Bohužel.Byla by s tím spousta práce.Super výmluva,že?Nic neříkejte.Jsem tím proslulá,že něco navrhnu a potom z toho nějak....vycouvám.Takže sorry. :)
K tomu nadpisu.Byla jsem nemocná a včera jsem dobírala léky - antibiotika na kašel.Už mi je dobře.Akorád nemůžu na někoho křičet,protože bych asi přišla o hlas. :D Prostě nemůžu mluvit příliš douho a nahlas,pro ty,co nechápou.No tak mi kamarádka přinesla nějaké ty šešity.Musím si to postupně doplňovat,abych v pondělí mohla "zářit".A opravdu.Jsem stále překvapená.Z fyziky i z matiky bereme nové látky.Takže super.Ale nechám to na taťkovi,aby mi to vysvětlil,protože ze zápisek matiku ani fyziku se novou látku nenaučím.Táta mi to alespoň bude vysvětlovat pomalu a srozumitelně.Ne jako ve škole.Ne že bychom měli nějak fakt "hrozné" učitele na fyziku a matiku,ale stejně.
Máme to doma rozdělené.Když něco nechápu,tak se obracím za rodiči - sami se mi od první třídy nabízeli,že pokud něco nebudu chápat,nebo něčem nebudu rozkumět,tak se jich mám zeptat. :)Táta mi většinou vysvětluje takové ty předměty jako je fyzika,chemie,matika apod.Pochopím to o něj?Jasně,že jo. :) A máma je zase na jazyky.Takže super.Vždycky to od ní pochopím,tak jako od táty,akorát že mi vysvětluje něco úplně jiného - jazyk a matika - je to docela rozdím,ne?Tohle - to tou kurzívou jsem vám ani nemusela psát,ale pro ty "nechápající",prostě musela. :D Shrnu to.Od rodičů to vždycky pochopím.Tečka.Chápeme?....Konečně. :D


Jinak nevím,jestli dneska přidám ten slíbený playlist.Nemám na blog moc náladu.
A ani nevím,jeslti tu přes výkend budu.Mám spoustu učení,takže se předem omlouvám vám a i mým Affs. :)
Ahoj Adele

Dnes bylo hodně práce.Na blog jsem neměla čas. :)

12. října 2011 v 18:09 | Adele
Tak jsem se až teď dostala na blog.Odpoledne jsem sice byla na počítači,ale dělala jsem design pro jednu slečnu.Dám vám sem i náhled. :) Jinak dneska kromě toho designu nic nepřidám.Snad to nevadí,ale zítra přidám i playlist a všechno ostatní.Tak zatím pa Adele. :)

Hello windy day. [11.10.2011]

11. října 2011 v 14:49 | Adele

Ahoj.Dneska venku fouká docela dost vítr,ale zase alespoň svítí sluníčko...Páni.Já bych moderovat počasí nemohla.Musela bych mít před sebou alespoň 107 cm velikou obrazovku a na ní text,co mám říkat.Jinak bych byla "vy víte asi kde". :D Dneska ode mě dlouhý článek nečekejte.Už jsem ho měla napsanej,ale potom jsem klikla vedle (křížek no! :D) a jelikož ještě nemám "Automatické ukládání" na blogu.cz,tak se mi ty celý 3 odstavce prostě smazaly!Bomba no! :D Tak alespoň jsem si teď "vycucala" z prstu tohle.Napsala jsem něco spontáního,tak jsem včera už psala v tom článku o "Pastelkách".Inspiruji sama sebe.Jsem divná. :D

Dneska na 100% přidám další playlist a také článek na REKAMY!Už mě začínají...ŠTVÁT!
Adios Adele

Signaturu jsem dělala já,takže kdyžatk uveďte zdroje,pokud jí chcete také použít,nejlépe ikonku. :) Děkuji. - P.s. : Bude asi trochu rozmázlá,dejte kdyžtak "zobrazit obrázek". :)

©By Adele [ X O X O - A D E L E ]

Dneska už na blogu nebudu.Ale zítra čekejte novinky.

10. října 2011 v 17:20 | Adele

Takže.Vždycky na konci dne - tedy pokud něco přidám,tak vám dám odkazy na články,na které mě zajímá váš názor. :) Takže se s vámi pro dnešek loučím a přidám sem tři odkazy. :)

0.01 Téma týdne "Pastelky" - koukni co jsem o tomto tématu napsala
0.02 Playlist no.#1 - písničky které jsem vybrala pro tento den
0.03 Náběr Affs - pokud se ti tento blog líbí,nebo jsem ti sympatická (nepravděpodobné :D) a chtěl/a by si spřátelit,tak stačí napsta do komentářů k tomu článku :)

To je vše. :)
Adele

Welcome on xoxo-adele.blog.cz

10. října 2011 v 15:09 | Adele
Vítejte na blogu xoxo-adele,který je zaměřen na mě.Ale né na mě,jako zvenší,ale zevnitř.To znamená nečektejte tady fotky mě,jak jsem v novém tričku apod (:D),ale čekejte tu mé názory,oblíbenou hudbu a také jednou za čas článek,který je zaměřen na nějaké téma.Většinou na téma blogu.cz.Můžete mě znát také z blogu dominiqa-graphic (odaz v menuú,kde jsem spoluadminka pod stejnou přezdívku.Doufám,že se vám tu bude líbit. :)
Adele
Oddělovače by mummy
 
 

Reklama