Topics

Pastelky

10. října 2011 v 16:59 | Adele
Téma týdne "Pastelky" - anglicky "crayons" zná skoro celý svět.Je to až neuvěřitelné,ale je to tak.Ať pojedete na Francie,Číny či Ameriky znají je tam.Samozřejmě pod jiným názvem,než pastelky.To dá rozum.Všude se přeci řeknou jinak ;)

Pastejky jsem už odmalička musela mít při sobě - samozřejmě s papírem,abych rodičům všechno co jsem jako malá viděla nepočmarikala. :) Milovala jsem pastelky čili malování.Doma,ve školce,ve škole prostě všude je mám při sobě.Doma jsem je měla (a stále samozřejmě mám) asi jako každý ve stojánku nebo v šuplíku,ve školce jsme je měli jako "nepořádné děti" prostě všude po podlaze,komodách nebo skříňkách a ve škole v penálu.Tak to prostě je.A skoro všude je to stejné. :)

Pokud je mi smutno nebo mám na někoko,tak šáhnu po tužce nebo pastelce a pořádně se vyřádím.Maluji něco spontáního.I když jsou to třeba jenom čmáranice nebo přihlouplé nápisy,tak to má význam.Má to význam pro tebe, i když to třeba někdo uvidí a řekne ti "Co to je?" tak ty mu asi nebudeš moc vysvětlit,že je to tvůj vztek např. na kamarádku.Prostě to budeš vědět jenom ty a tvoje "čmáranice", i když čmáranice nejsou "živé".

Alepoň vydíte,jak se můžete od obyčejného témata "Pastelky" dostat až k tématu "Vztek".
Budu ráda,když přidátre svůj názor nejen na "Pastelky",ale i na můj článek. :)
Děkuji.
 
 

Reklama